twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
twilight

twilight yani alacakaranlık hakkında herşeyi bulabilirsiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

robert ropörtaj

YazarMesaj
edward&bella
Admin
edward&bella

robert ropörtaj Empty
MesajKonu: robert ropörtaj   robert ropörtaj EmptyÇarş. Ocak 28, 2009 9:08 pm

Harry Potter ve Ateş Kadehinde Cedric Diggory'yi canlandıran Robert Pattinson, Tiger Beat adlı dergiye Emma Watson hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. Oldukça samimi itiraflarda bulunan oyuncu genç kız hayranlarını üzecek.:

Tiger Beat:Cedric rolünü Harry Potter fanı olmadan önce mi almıştın?

Robert:Ateş Kadehini okudum ve gerçekten beğendim.Hogwarts'a ayak uydurmak kolay oldu.

TB:Gerçek hayatta Cedric'ten farklı mısın?

Robert:Çok az..Onun sinir bozucu anları var ama bu arada da iyi şeyler başarmaya çalışıyor.Sanırm bana göre biraz daha zeki.

TB:Filmde yer almanın en güzel yanı neydi?.....
(Haberin devamına bakınız)

TB:Filmde yer almanın en güzel yanı neydi?

Robert:Su altı sahneleri için dalış dersleri almak zorundaydım.Ürkütücüydü ama bir okadar da eğlenceli.

TB:Emma Watson gerçek hayatta nasıl birisi?

Robert:Gerçekten gerçekten harika birisi.Olduğundan çok daha büyük gösteriyor.Onu ürkütücü buldum.Kendimi hep onu etkilemeye çalışırken buluyorum.O çok zeki.

TB:Kızarıyorsun,kıpkırmızı oldun!!

Robert:Öylemi?!

TB:Ha-ha..Aşık olduğun birisi var mı?

Robert: -Kahkahalar...-

TB:Tamam tamam seni kameraların önüne koymayacağız! Setteyken çekimde olmadığın sırada neler yapıyorsun?

Robert:Yüzüklerin Efendisinin daha önce okumadığım bir bölümünü okumaya başladım.Bu da bir diğer harika hikaye.
http://edwardbella.eniyiforum.net

robert ropörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattinson hakkında